یکشنبه 31 تیر 1403
جستجو کردن
Close this search box.

درباره ما

شرکت میخک فارمد

 شرکت میخک فارمد با مسئولیت محدود در سال 1388  در مشهد به ثبت رسید و بعد از چند سال این شرکت به تهران منتقل شد . از بدو فعالیت اهتمام خود را بر آن نهاد تا بتواند در زمینه مواد اولیه داروئی و شیمیایی و ماشین آلات صنایع  داروسازی  بهترین‌ها را به مردم عزیز کشورمان عرضه نماید. ما بر آن باوریم که ایرانی شایسته بهترین‌هاست، از اینرو بخش بازرگانی شرکت همواره در تلاش است تا بتواند جدیدترین مواد اولیه دارویی .و شیمیایی، مکمل‌های غذایی، تجهیزات کارخانه‌جات داروسازی را تهیه و عرضه نماید شرکت شیمی داروی میخک به علت دارا بودن سابقه طولانی در تجارت خارجی و کادر مجرب و متخصص در این رشته به دستاوردهای چشمگیری نائل آمده که از آن جمله می‌توان به اخذ نمایندگی انحصاری از چند شرکت بزرگ و بین المللی فعال در زمینه مواد اولیه داروسازی و ماشین آلات صنایع داروسازی اشاره کرد؛ که دارای محصولات کم نظیر و منحصر به فردی می‌باشند. برای آگاهی بیشتر می‌توانید به قسمت محصولات :مراجعه نمایید. 

احراز کیفیت نصب

انجام عملیات بالانسینگ

احراز کیفیت راه اندازی یا عملکرد

معرفی مدير عامل شركت

اميرحسين نواده خزعل متولد سال 1349 شمسي در مشهد مي‌باشد. در سال 76 در رشته الكترونيك مدرك ليسانس خود را اخذ نموده و سپس در همان سال به عنوان مدير فني در شركت داروسازي نصر مشهد مشغول به كار شد. وي تا سال 85 در شركت داروسازي نصر همكاري كرده و  از سال 85 تا كنون به عنوان مدیر عامل شركت ميخك فارمد فعاليت تخصصي خود را در زمينه همكاري با شركت‌هاي داروسازي (از جمله فروش ماشين آلات و تجهيزات و نيز خدمات وليديشن و فني مهندسي) آغاز كرده است. وي كه بیش از 25 سال سابقه فعاليت در زمينه اجراي اتاق‌هاي كلين و كلين روم وليديشن دارد، آموزش‌هاي تخصصي متعددي را در زمينه وليديشن از كشورهاي مختلف امريكا، آلمان، هند و ترکیه و ايران ديده است.

مشتریان ما

خدمات فنی و مهندسی شرکت

خدمات فنی و مهندسی شرکت شامل موارد ذيل مي‌باشد طراحی مفهومی، طراحی پایه‌ای، طراحی تفضیلی بر پایه جی‌ام‌پی و استانداردهای بین المللی کارخانه‌جات دارو سازی، ارائه نقشه‌های فلوی پرسنل، مواد اولیه، مواد زائد، خروج محصولات ، کلاس بندی، اختلاف فشار محاسبات بار حرارتی و برودتی، فلو دیاگرام‌های تهویه، لوله کشی آب سرد، گرم، بخار، کندانس، آب مقطر، آب‌های خاص، هوای فشرده، فاضلاب، محاسبات روشنایی، کنترل تردد (اکسس کنترل) و طراحی موتورخانه، کانال کشی، دیتاشیت‌ها، نقشه های کنترل سیستم تهویه مطبوع ، تابلوهای قدرت و………….